Успех за служители на МВР – Варна на републиканското по карате

Шампиони на републиканското по карате

Двама преподаватели от Центъра за специализация и професионална подготовка към МВР във Варна – Мариян Петров и Велин Казаков, спечелиха сребърен медал от републиканското първенство по карате и национален преглед по полицейска лична защита за служители на вътрешното министерство.

Двамата са част от клуба по карате и джу джицу “Левски”, който обединява служителите на МВР, работещи по методиката на международния инструктор шихан Тони Петров.

Състезателите на клуба завоюваха и първо място в комплексното класиране за годината. Шампионите спечелиха най-много медали и точки от проведените състезания по карате и полицейска лична защита.

Шампионатът се проведе в сряда, 21 юли в Бургас. Участие в него взеха 13 отбора от 9 клуба в страната.