ЦИК обяви имената на новите 240 депутати (ПЪЛЕН СПИСЪК)

Централна Избирателна Комисия

Снимка "Фейсбук"

Централната избирателна комисия обяви имената на новите 240 депутати, които влизат в 50-ото Народно събрание. Списъкът беше публикуван от Комисията седмица след провеждането на предсрочния вот.

В следващия парламент ще има представители на седем партии и коалиции – ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ „Възраждане”, ДПС, БСП, ИТН и „Величие“.

Постъпили са заявления от народни представители по чл. 299, ал. 1 от Изборния кодекс, както следва:

  1. от Драгомир Стефанов Петров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-265 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Деветнадесети изборен район – Русенски;
  2. от Силви Кирилов Петров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-263 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ във Втори изборен район – Бургаски;
  3. от Станислав Светозаров Балабанов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-261 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Седемнадесети изборен район – Пловдивски;
  4. от Тошко Йорданов Хаджитодоров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-259 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Трети изборен район – Варненски;
  5. от Ивелин Първанов Първанов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-234 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Единадесети изборен район – Ловешки;
  6. от Костадин Тодоров Костадинов, ЕГН …., с вх. № ЦИК-НС-09-231 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Трети изборен район – Варненски;
  7. от Петър Николаев Петров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-233 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Дванадесети изборен район – Монтана;
  8. от Цончо Томов Ганев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-232 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Двадесет и трети изборен район – София;
  9. от Асен Васков Василев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-258 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Двадесет и девети изборен район – Хасковски;
  10. от Богдан Валериев Богданов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-257 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Петнадесети изборен район – Плевенски;
  11. от Кирил Петков Петков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-251 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Двадесет и трети изборен район – София;
  12. от Мартин Димитров Димитров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-268 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Двадесет и четвърти изборен район – София;
  13. от Николай Денков Денков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-256 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ във Втори изборен район – Бургаски;
  14. от Бойко Методиев Борисов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-249 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  15. от Георги Валентинов Георгиев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-247 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  16. от Делян Александров Добрев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-248 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Двадесет и девети изборен район – Хасковски;
  17. от Тома Любомиров Биков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-246 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Двадесет и трети изборен район – София;
  18. от Борислав Гуцанов Гуцанов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-266 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Трети изборен район – Варненски;
  19. от Георги Страхилов Свиленски, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-264 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Петнадесети изборен район – Плевенски;
  20. от Драгомир Велков Стойнев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-255 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Двадесет и седми изборен район – Старозагорски;
  21. от Корнелия Петрова Нинова, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-262 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Първи изборен район – Благоевградски;
  22. от Николай Георгиев Марков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-250 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия ВЕЛИЧИЕ в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  23. от Делян Славчев Пеевски, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-252 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „Движение за права и свободи – ДПС“ в Девети изборен район – Кърджалийски;
  24. от Джевдет Ибрям Чакъров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-254 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „Движение за права и свободи – ДПС“ в Двадесети изборен район – Силистренски;
  25. от Йордан Кирилов Цонев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-253 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „Движение за права и свободи – ДПС“ в Четвърти изборен район – Великотърновски.

Още по темата:

Ясни са мандатите в 50-ото Народно събрание

Като съобрази гореизложеното, както и като взе предвид Решение № 3468-НС от 13 юни 2024 г., Решение № 3476-НС от 13 юни 2024 г., Решение № 3477-НС от 13 юни 2024 г. и Решение № 3478-НС от 14 юни 2024 г. и на основание чл. 57, ал. 1, т. 1, чл. 247, ал. 1, т. 4 и т. 5, чл. 300, ал. 2, чл. 299, ал. 1 и ал. 3 и чл. 298 от Изборния кодекс, Централната избирателна комисия

Р Е Ш И:

  1. Обявява за избрани за народни представители в Петдесетото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:
Първи изборен район – Благоевградски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Станислав Иванов Богдански
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Цвета Валентинова Рангелова
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Андрей Иванов Цеков
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Росен Димитров Желязков
2 122 Стефан Апостолов Апостолов
3 103 Костадин Томов Стойков
4 104 Георги Иванов Георгиев
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Корнелия Петрова Нинова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 103 Ибраим Ибраимов Зайденов
2 104 Фатима Исмаил Йълдъс
3 105 Ахмед Ахмедов Вранчев
Втори изборен район – Бургаски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Силви Кирилов Петров
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 102 Борис Димитров Аладжов
2 103 Звезделина Камелиева Каравелова
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Николай Денков Денков
2 102 Димитър Георгиев Найденов
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Жечо Дончев Станков
2 102 Любен Любенов Дилов
3 103 Галя Стоянова Василева
4 104 Андрей Стоянов Рунчев
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Петър Георгиев Кънев
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Радостин Колев Колев
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Севим Исмаил Али
2 102 Ешереф Кязим Ешереф
3 103 Фатме Хасан Рамадан
Трети изборен район – Варненски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Тошко Йорданов Хаджитодоров
2 103 Ивайло Симеонов Костадинов
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Костадин Тодоров Костадинов
2 102 Коста Георгиев Стоянов
3 103 Светослав Тодоров Тодоров
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Даниел Максим Лорер
2 104 Стела Димитрова Николова
3 102 Ивайло Христов Митковски
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Даниел Павлов Митов
2 102 Красен Кирилов Кралев
3 103 Бранимир Николаев Балачев
4 104 Кристиан Божидаров Ганчев
5 105 Павел Алексеев Христов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Борислав Гуцанов Гуцанов
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Юлиана Младенова Матеева
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Филиз Хакъева Хюсменова
Четвърти изборен район – Великотърновски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Андрей Иванов Чорбанов
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 102 Ангел Василев Янчев
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Людмила Николаева Илиева
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Костадин Георгиев Ангелов
2 103 Димитър Стойков Николов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Атанас Зафиров Зафиров
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Павлин Стефанов Петров
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Йордан Кирилов Цонев
Пети изборен район – Видински
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Вера Иванова Александрова
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Любен Иванов Иванов
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Росица Любенова Кирова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Иво Севдалинов Цанев
Шести изборен район – Врачански
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Ивайло Василев Папов
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Деница Димитрова Симеонова
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Красен Георгиев Кръстев
2 102 Мартин Николаев Харизанов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Генади Събков Събков
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Валентин Йовков Тончев
Седми изборен район – Габровски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Даниел Петров Петров
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Явор Руменов Божанков
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Томислав Пейков Дончев
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Юсеин Хасанов Вейселов
Осми изборен район – Добрички
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Александър Атанасов Александров
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Константина Венциславова Петрова
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Деница Евгениева Сачева
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Мая Йорданова Димитрова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Ертен Белгинова Анисова
Девети изборен район – Кърджалийски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
2 101 Делян Славчев Пеевски
3 102 Байрам Юзкан Байрам
4 103 Айтен Байрям Сабри
5 104 Павлин Павлов Кръстев
6 105 Елван Бехчет Гюркаш
Десети изборен район – Кюстендилски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Димчо Димитров Димчев
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Христо Богомилов Терзийски
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Росица Симеонова Калинова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Николай Георгиев Златарски
Единадесети изборен район – Ловешки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Ивелин Първанов Първанов
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Николай Нанков Нанков
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Ирена Николаева Негинова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Атидже Байрямова Алиева-Вели
Дванадесети изборен район – Монтана
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Петър Николаев Петров
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Румен Димитров Христов
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Димитър Иванов Аврамов
2 102 Надя Йорданова Петрова
Тринадесети изборен район – Пазарджишки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Стоян Николов Таслаков
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Ивайло Валентинов Шотев
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Екатерина Спасова Гечева-Захариева
2 104 Стефан Неделчев Мирев
3 103 Дафинка Аспарухова Семерджиева
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 102 Петя Николаева Цанкова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Искра Димитрова Михайлова-Копарова
2 102 Небие Исмет Кабак
Четиринадесети изборен район – Пернишки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Димо Георгиев Дренчев
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 102 Бойко Илиев Рашков
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Георг Даниелов Георгиев
2 108 Христина Иванова Георгиева
Петнадесети изборен район – Плевенски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 103 Христинка Илийчева Иванова
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 102 Кирил Тодоров Тодоров
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Богдан Валериев Богданов
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Пламен Тачев Петров
2 102 Валери Пламенов Лачовски
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Георги Страхилов Свиленски
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Христо Симеонов Борисов
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Марио Киров Рангелов
Шестнадесети изборен район – Пловдив
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Танер Кадир Тюркоглу
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Ангел Жеков Георгиев
2 102 Емил Янков Янков
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 104 Манол Костадинов Пейков
2 102 Йордан Яворов Иванов
3 103 Стою Теодоров Стоев
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Бойко Методиев Борисов
2 102 Даниела Кирилова Дженева
3 103 Георги Валентинов Георгиев
4 104 Деница Пламенова Николова
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Иван Богомилов Петков
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Николай Георгиев Марков
Седемнадесети изборен район – Пловдивски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Станислав Светозаров Балабанов
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Кръстьо Стоянов Врачев
2 102 Димитър Валентинов Гюрев
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 102 Катя Максимова Панева
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Цвета Вълчева Караянчева
2 104 Младен Николов Шишков
3 102 Иван Йовков Червенков
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Веска Маринова Ненчева
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Дарин Димитров Георгиев
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Рамадан Байрам Аталай
2 102 Ердуан Сали Мехмед
Осемнадесети изборен район – Разградски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
22. ГЕРБ-СДС
1 102 Гюнай Хюсмен Хюсмен
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 102 Хабибе Кязим Расим
2 103 Мехмед Реджеб Салим
3 104 Едис Рухиев Даудов
Деветнадесети изборен район – Русенски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Драгомир Стефанов Петров
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Златан Стоянов Златанов
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 103 Иван Белчев Белчев
22. ГЕРБ-СДС
1 102 Георги Николаев Кръстев
2 103 Николай Иванов Братованов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Иван Валентинов Иванов
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Ализан Нихат Яхова
Двадесети изборен район – Силистренски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Маргарита Атанасова Генчева
22. ГЕРБ-СДС
1 108 Милен Стойчев Делийски
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Джевдет Ибрям Чакъров
2 102 Левент Орхан Мемиш
Двадесет и първи изборен район – Сливенски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Климент Пламенов Шопов
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Татяна Славова Султанова-Сивева
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Десислава Жекова Танева
2 102 Мария Щерева Белова
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Деян Цанков Дечев
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Хюсеин Хасан Хафъзов
Двадесет и втори изборен район – Смолянски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Красимир Митков Събев
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 102 Лариса Борисова Савова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Хайри Реджебов Садъков
2 102 Анджей Веселинов Джандев
Двадесет и трети изборен район – София
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Павела Василева Митова
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Цончо Томов Ганев
2 102 Виолета Радева Кърпачева
3 103 Ивайло Георгиев Чорбов
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Кирил Петков Петков
2 107 Божидар Пламенов Божанов
3 102 Атанас Петров Атанасов
4 103 Вяра Методиева Тодева
5 104 Васил Стефанов Стефанов
6 105 Надежда Георгиева Йорданова
7 106 Венко Николов Сабрутев
22. ГЕРБ-СДС
1 102 Александър Койчев Иванов
2 103 Тома Любомиров Биков
3 104 Николай Нидал Алгафари
4 105 Владимир Андонов Данаилов
5 106 Александър Руменов Ненков
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Христо Танчев Проданов
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Георги Панчев Куков
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Тимур Ахмедов Халилов
Двадесет и четвърти изборен район – София
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Иван Стойнов Кючуков
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 102 Йордан Христов Тодоров
2 103 Георги Хрисимиров Иванов
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Христо Любомиров Иванов
2 102 Лена Здравкова Бориславова
3 107 Мартин Димитров Димитров
4 103 Петър Василев Кьосев
5 104 Йордан Ивов Терзийски
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Рая Назар Назарян
2 102 Христо Георгиев Гаджев
3 103 Тервел Николов Георгиев
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 102 Михаил Иванов Ставрев
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Етиен Херцел Леви
Двадесет и пети изборен район – София
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Петя Божидарова Димитрова
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 102 Маргарита Иванова Махаева
2 103 Славчо Ангелов Крумов
3 104 Рая Ангелова Иванова
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 105 Елисавета Димитрова Белобрадова
2 102 Кристина Николаева Петкова
3 103 Калина Бориславова Константинова
4 104 Венеция Огнянова Нецова-Ангова
22. ГЕРБ-СДС
1 102 Йорданка Асенова Фандъкова
2 103 Анна Василева Александрова
3 104 Лъчезар Богомилов Иванов
4 105 Петър Николаев Николов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 102 Калоян Емилов Методиев
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 102 Виктория Димитрова Василева
Двадесет и шести изборен район – Софийски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Венцислав Михайлов Асенов
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Ангел Николаев Славчев
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Александър Димитров Симидчиев
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Младен Найденов Маринов
2 109 Валентин Мирчов Милушев
3 102 Марин Василев Маринов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Иван Ивайлов Ченчев
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Цветан Иванов Енчев
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Александър Николов Вълчев
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Искра Михайлова Михайлова
2 102 Даниел Станиславов Проданов
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Радослав Стефанов Рибарски
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Красимир Георгиев Вълчев
2 102 Маноил Минчев Манев
3 103 Илиана Петкова Жекова
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 101 Драгомир Велков Стойнев
25. ПП ВЕЛИЧИЕ
1 101 Красимира Петкова Нинова-Катинчарова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Халил Реджепов Летифов
2 104 Шендоан Ремзи Халит
Двадесет и осми изборен район – Търговищки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Теменужка Петрова Петкова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Джейхан Хасанов Ибрямов
2 102 Неждет Джевдет Шабан
3 104 Джем Ямен Яменов
Двадесет и девети изборен район – Хасковски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Александър Стайков Марков
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Георги Николаев Георгиев
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 101 Асен Васков Василев
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Делян Александров Добрев
2 102 Георги Тенев Станков
3 104 Иван Величков Минев
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Станислав Димитров Анастасов
2 102 Мюмюн Сали Мюмюн
Тридесети изборен район – Шуменски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Веселин Миленов Вешев
14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
1 105 Захари Георгиев Борачев
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Любомир Димитров Христов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 102 Катя Гинева Кайрякова
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Айсел Исмаил Руфад
2 102 Хамид Бари Хамид
Тридесет и първи изборен район – Ямболски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН
12. ВЪЗРАЖДАНЕ
1 101 Никола Ангелов Димитров
22. ГЕРБ-СДС
1 101 Димитър Ангелов Иванов
24. БСП за БЪЛГАРИЯ
1 102 Красимир Йорданов Йорданов
28. Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Димитър Андонов Николов

ЦИК

Прочетете още:

Кои ще са българските евродепутати?