Копейкин с журналистката Диляна Гайтанджиева на протеста срещу еврото

Костадинов с журналистката Диляна Гайтанджиева на протеста срещу еврото.

Снимка БГНЕС - свободен сайт

Лидерът на партия „Възраждане“ Костадин Костадинов и журналистката Диляна Гайтанджиева снощи бяха заедно на протеста на партията срещу въвеждането на еврото, видя репортер на БГНЕС. Недоволството е подкрепено от МЕЧ и „Величие“.

БГНЕС припомня, че името на Гайтанджиева нашумя в края на месец май, когато българският разследващ журналист Христо Грозев обяви, че Гайтанджиева е българският журналист, който е работил за руската разузнавателна служба ГРУ. „Както и други хакерски екипи на ГРУ, този на Амин Стигал търси и разчита на външни участници за разпространение на незаконно получената информация.

Една от помощничките на отдел 29155 е българската журналистка Диляна Гайтанджиева“ – това пише в разследването на Грозев, Роман Доброхотов и Майкъл Вайс – „Скритата мечка: хакерите от ГРУ в най-известния руски отряд за убийства“.

Гайтанджиева отрече твърденията на Грозев и се закани да го съди.

На протеста снощи Гайтанджиева беше видяна в компанията и на Валентин Кардамски – бивш медиен съветник на БСП.

Източник: БГНЕС

Прочетете още: